2011 m. balandžio 18 d., pirmadienis

Jau 2011 prasidėjo

Mano gyvenime kažkoks štilius. Baisu, gal gyvenimo rutina ar kas. Skaičiuoju ką gero įdomaus nuveikiau, bet ... pasižiūriu, kad nieko gero. Na truputį padekupažinau, truputį pamezgiau, 2 atvirutes padariau, pasiuvinėjau (tame tarpe trečią kart tą patį metriką)  ir ... lyg tai viskas.
Iš rimtesnio siuvinėjimo... Sudalyvavau vienam žaidime ir padariau biskorniuką. Negaliu atsispirti Barbaros Anos kerams. Ji mane užburia, šios varlytės ne išimtis. Ir tai tikrai ne pabaiga šios dizainerės darbams. Tik kad kas to laiko paskolintų.
Na ir pagaliau baigtas paveikslas Aistei. Siuvinėjosi greitai, tik, kad to laiko trūksta ir dar buvo siūloma aida 14. Ją ir ėmiau, bet jei tektų rinktis antrą kartą, pasirinkčiau smulkesnę aidą. Nes išėjo nemažas paveikslas. Šiaip man jis patinkantis.


Noriu siuvinėti daugiau. Angeliukų pabaiga ant nosies, reikia atviruką padaryti, yra užsakyti žirgai, kuriuos pradėjusi, tik dirbti. Tik va su laiku.... na gal susigriebsiu, nes per pusę metų mažai padariusi, net pačiai gėda

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą