2011 m. balandžio 26 d., antradienis

Dimensions "Angels kises"

Kai pamačiau šį dizainą jis manęs neypatingai sužavėjo. Bet už tai sužavėjo mano Medą. Beprotiškai. Jau pernai užsimanė jį turėti, bet laiko stoka neleido jo pabaigti pernai. Bet va šįmet pabaigiau.
Įdomiausiai, jog kuo daugiau jo išsiuvinėdavau, tuo labiau jis man patikdavo. Galiausiai kai dariau BS, aš net nenorėjau skubėti, jis mane stulbino. Nežinau kodėl, bet ir aš įsimylėjau tuos angeliukus :)
Rėmą jau turėjom užsakę seniai. Tiksliau išsirinko pati Meda. Nuėjom į rėminimo dirbtuvę, o ji ateina ir atsineša rėmo pavyzdį: " Noriu šitokio". Aišku pardavėjas dar ieškojo ir nešė kokius 5 pavyzdžius, bet aš sutikau su Medos nuomone, jog šis buvo gražiausias. Tas pats buvo su pasportu, mes su pardavėju atrinkinėjom kokius 6 pasportus. O Meda dar tik atrenkant parodė, jog šis jai gražiausiai atrodo. Galiausiai mes pripažinom, kad ko gero tikrai, anas geriausias. Rezultatas ..... na taip, rezultatas man patiko. Žinoma, aš rėminau jį pati namie ir pravargau 2 valandas, bet rezultatas mane sužavėjo :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą